trarzh-CNende

Hakkımızda

Hadi Aslan - Galvanizli Yapı Elemanları

Hadi ASLAN Galvanizli Yapı Elamanları 1985 yılında Hadi ASLAN liderliğinde sac ve mamüllerinin satış ve pazarlamasını yapmak üzere Şanlıurfa ilinde kuruldu. Soğuk sac, galvanizli rulo sac, levha sac ,su depoları, DKP paslanmaz çinko ürünleri gibi geniş yelpazeli ürün çeşidiyle hizmet veren firmamız uzun yıllardan beri kaliteden ödün vermeyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Hadi ASLAN Galvanizli Yapı Elamanları gelişmeye devam etmeyi, gelişen büyüyen pazarının lideri olmayı ,yılların verdiği tecrübe sayesinde başarı grafiğinin hızlı bir şekilde yükselişe geçmesini sağlamıştır. Firmamız iki adet kapalı deposuyla ve bir adet 1.000 m2’lik satış alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Hadi ASLAN Galvanizli Yapı Elamanları özellikle metal sanayide gelişen bütün yenilikleri takip etmektedir. Firmamızı diğer firmalardan ayıran birçok özelliği bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak
  •  1000 metrekarelik dev satış alanı
  • 2 Adet dev dopolama alanı
  • Mağazada bol çeşit, geniş ürün yelpazesi
  • İstediğiniz ürüne istediğiniz sayıda ulaşma imkanı
  • Deneyimli ve eğitimli personeller
  • Metal sanayi sektöründe 35 yılık deneyim
  • Güçlü yönetim, güçlü firma
Şimdiye kadar müşterilerimize azami ölçülerde hizmet etmeyi ön planda tuttuk ve bundan sonra’da bu anlayışımızı devam ettirmemiz gerektiğinin bilinci içerisindeyiz.
Bugünlere gelmemizde katkısı olan siz değerli müşterilerimize, bizden maddi-manevi desteklerini esirgemeyen değerli dostlarımıza buradan teşekkür ederiz
YÖNETİM
Image
Image

Sancaktar Mahallesi Şani Efendi Caddesi N0: 1-4 Haliliye/Şanlıurfa

info@hadiaslangalvaniz.com.tr
0414 312 9436
0537 224 4580
00001
00004
00005
00006
00007
dik1
dik2
dik3
© 2021 Hadi Aslan Galvanizli Yapı Elemanları Resmi Web Sitesi, Tüm Hakları Saklıdır.

WhatsApp Telefon Hattımız